O nás

Pre prácu s biofrekvenčnými prístrojmi som sa rozhodla  vďaka osobnej pozitívnej skúsenosti. Riešenie problémov bez použitia liekov viedli k môjmu nadšeniu pre zdravý životný štýl a záujem o prirodzené  zdravie a krásu.

V roku 2014 som sa stala certifikovanou biorezonančnou terapeutkou Bicom. Od vtedy som sa na stovkách prípadov presvedčila, že zdravotné problémy sa dajú riešiť aj telu prirodzenejším a šetrným spôsobom.

Moja neustála chuť po vzdelaní ma doviedla v roku 2021 do úspešného konca dvojročného štúdia dietetiky podľa Tradičnej čínskej medicíny s prepojením na súčasné trendy vo výžive.

Hľadanie nových možností rozmanitej alternatívnej terapie pre zákazníka doplnilo moje služby o bioenergetický masážny prístoj Fohow, ktorý naplnil moje očakávania k rýchlejšiemu dosiahnutiu zlepšenia v oblasti zdravia.

Mojím cieľom je motivovať klienta k prevencii pred chorobami a poskytovať im služby vedúce k ich dlhodobému zdraviu. Či už sa jedná o služby vedúce k vyriešeniu ich zdravotných problémov, alebo možnosti oddychu a relaxu na úrovni tela a mysle, je mojím záujmom poskytnúť im najlepšie možné riešenie.