Bioenergetická masáž

Bioenergetická masáž Fohow kombinuje možnosti športovej, lymfatickej, akupunktúrnej a reflexnej masáže. Jemne a pritom veľmi účinne uvoľňuje ztuhnuté svaly, lymfu, posilňuje krvný obeh.  Spriechodňuje blokády v nervovej sústave, zvyšuje prekrvenie tkaniva a kože, odvádza toxíny z tela, posilňuje a harmonizuje činnost vnútorných orgánov. Prostredníctvom masáže sa účinne spriechodňujú energetické dráhy – meridiány.

V chladných mesiacoch organizmus zahrieva a zlepšuje imunitu. Uvolňuje psychické napätie a to všetko jemne a príjemne.

POSTUP

Masáž je prevádzaná v špeciálnych rukaviciach, napojených na bioenergomasažér Fohow, ktorý premieňa elektrické impulzy na biotoky, ktoré zodpovedajú elektrickému napätiu ľudských buniek. Klient to vnímá ako ľahké mravenčenie. Pred a po masáži sa nanášajú špeciálne bylinné krémy, z ktorých se do tela a krvného obehu uvolňujú účinné látky, vďaka ktorým sa človek uvoľní, zrýchli sa odvádzanie toxínov z tela a spúšťa sa liečebný proces.

Celý priebeh masáže trvá 60 min.

Po masáži sa na chrbát nanáša bylinný energetický balzam Yang – Shen, následne sa chrbát prekryje fóliou, čím sa umocní efekt prehriatia svalstva. Fólia sa po 30 – 60 min. z tela odstráni.

V deň masáže a nasledujúci deň sa odporúča dodržiavať zvýšený pitný režim. Najlepšie čistá voda alebo teplé nápoje.

Dve hodiny po masáži sa klient nesprchuje, neochladzuje si telo pobytom vonku, ideálne je keď môže relaxovať v teple s popíjaním teplého nápoja.

Reakcie po masáži sú rôzne, závisia od fyzického a zdravotného stavu klienta. Ľahšia únava po masáži a na druhý deň je sprievodným javom čistenia tela od toxínov.

PREČO FOHOW?

Bionenergetický masážny prístroj Fohow je ideálnym pomocníkom nielen na riešenie rôznych zdravotných problémov bez použitia liekov, ale aj ako prevencia k udržaniu si zdravia, vitality a mladosti.

V kombinácii s biorezonanciou Bicom vieme nielen odhaliť príčiny zdravotných problémov, ale použitím obidvoch techník docielime synergický efekt kvality prevádzanej terapie na klientovi.

Bioenergetická masáž Fohow pre športovcov

Bioenergetická masáž Fohow je ideálnym fyzioterapeutickým prostriedkom pre profesionálnych športovcov a športových nadšencov. Vďaka novej masážnej technike sa rýchlo zbavia syndrómu pretrénovania, bolesti svalov a kĺbov, nespavosti a syndrómu chronickej únavy. Masáž Fohow je taktiež výborným pomocníkom pri rehabilitáciách po úrazoch a operáciach.

Kontraindikáciou k masáži sú:

– zhubný nádor

– KARDIOSTIMULÁTOR, BYPASS

– kovové implantáty (kĺby, platničky)

– ťažké dysfunkcie srdca, pľúc a obličiek

– ochorenia srdca, tachykardia, pooperačné stavy

– neliečený vysoký krvný tlak (nad 160/110)

– akútne infekcie, klienti s teplotou, pri chorobách sprevádzaných krvácaním

– zlomeniny kostí, krehké kosti

– tehotenstvo

– menštruácia

– deti mladšie ako 12 rokov

– alkohol

Aké výsledky možno očakávat?

– odstránenie toxínov z tela

– zlepšenie krvného obehu

– zrýchlenie metabolizmu

– posilnenie imunitného systému

– zlepšenie schopnosti tela k samoliečeniu

– odstránenie bolestí, opuchov, posilnenie svalov a kostí

– regulácia nervového systému a zlepšenie kvality spánku

– reguláciu endokrinného systému

– prečistenie meridiánových dráh, odstránenie stagnácií

Pre dosiahnutie celkového zdravotného zlepšenia sa odporúča absolvovať 10 terapií s rozostupom podľa závažnosti zdravotného stavu.